top of page
Batık Tırnak Teli

Ücretsiz analiz, özel fırsat ve kampanyalarımız için

 

Telefon : 0216 422 54 11

 

Batık Tırnak Bakımı

 

Sert tırnağın yumuşak dokuyu sıkıştırıp tahriş etmesi sonucu iltihaplanma ve kronik yaraya tırnak batması denir. Genellikle ayaklarda birinci parmaklarda görülür. Tırnak batmasını ağrı ve kızarıklık ile farkedebiliriz. Bu durum zaman zaman sosyal hayatımızı etkileyecek duruma gelir. Batık tırnak bakımı, bir El Ayak Bakımı Uzmanı tarafından yapılmalıdır. Uzman, batık tırnak bakımının tüm tekniklerini bilmeli ve bu tekniklere göre uygulama yapmalıdır. Bu uygulamalar; 3TO Tel Sistemi, Band Şeklinde Tel Sistemleri, Podofix,Tampon Uygulamaları ve Silikon Tampon Uygulamalarıdır.

 

Nasır Bakımı 

 

Deformelerinden dolayı baskıya fazla maruz kalan bölgelerde oluşan deri sertleşmeleridir. Ayağa uymayan ayakkabı giyimi en sık rastlanan sebeptir. Parmakların sürtüşmesinden ve basış bozukluklarından dolayı da oluşur. Burada uzman nasırın sebebini tespit ederek basıncı azaltacak bir çözüm bulur.

 

Mantarlı Tırnak Bakımı

 

Tırnaklarda en çok rastlanan enfeksiyondur. Tırnak mantarı enfeksiyonlarına en çok dermotofitler, mayalar ve küfler sebep olur. Enfeksiyona uğrayan tırnak kalınlaşır ve deformeye uğrar. El Ayak Bakımı Uzmanı tarafından tırnak özel frezeler ile tırnak yatağından arındırılır. Önleyici ve tedavi edici ürün verilir. kalıcıoje

El Ayak Bakımı

 

Ayak sağlığı ve bakımı üzerine hizmet veren bir branştır. Hareketsizlik, aşırı kilo, eksik yada yanlış uygulamalar, uygun olmayan ayakkabı seçimleri ve bazı kronik hastalıklar ayak sağlığımızı olumsuz yönde etkileyerek zamanla problemli hale getirebilir. El Ayak Bakımı uygulamaları her yaştan ve her meslekten insanlar için büyük önem arz etmekle birlikte, özellikle diyabet hastası,kan dolaşımı bozukluğu olan hastalar ve sporcular için asla ihmal edilmemesi gereken bir uygulamadır. Uygulamalar son teknoloji makineler, frezeler ve hijyen kurallarına uygun şekilde yapılmaktadır.

  • Instagram
logo.png
Telefon : 0 216 422 54 11  / SOLARYUM- GÜZELLİK- EL&AYAK BAKIM
bottom of page