top of page

 Neden Sun Vital?

Sağlıklı, keyifli ve mükemmel bronzluk için

doğru adrestesiniz.

Konusunda uzman teknik ekibimiz ve dermatoloğumuz sayesinde profesyonel danışmanlık hizmetine sadece Türkiye’de değil, dünyada yeni bir bakış açısı getirdik.

 

Dermatoloğumuzu stüdyolarımızda müşterilerimizle buluşturup, sağlık, güzellik, solaryum, kozmetik ve cilt ile ilgili sorularına ilk ağızdan en doğru cevapları almalarını sağlıyoruz.

 

Çünkü bizim için her zaman  "Önce Sağlık !"

 

Dünya solaryum sektöründe makina üreticisi olmayan ve ISO 9001 alan ilk kuruluş olmak, müşterileri için her zaman daha iyisini ve daha fazlasını arzulayan bir şirketin CV sinde olması gereken en iyi referanstır düşüncesinde olarak, bunu ilk biz başardık. Her zaman daha iyisi vardır. Bizim hedefimizde dünya solaryum sektöründe her zaman daha iyisi olmak ve daha iyisini başarmak. Gerekirse kendimizle yarışmak.

 

Kendimizi geliştirme yolunda, UFRAD ( Franchise Derneği ) üyesi olarak edinilmiş tecrübeleri kendi sistemimize aktarıyoruz. Her yeni bilgi bizim için yeni bir kapı anlamını taşıyor. Ve sizinle birlikte, sizler için yeniliklere doğru açacak daha çok kapımız olduğunun bilincindeyiz.

 

Sun Vital hizmet kalitesi ve fiyat politikası arasındaki uyumun en güzel göstergesi 150.000’ ini aşan üye sayımızdır. Yüksek kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz. Çünkü bizim için en iyi referans ve en iyi reklam memnun müşterilerimizin bizim için verdikleri referanslardır.

 

En iyi ürünler ve en iyi cihazlarla, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için tüm dünyayı araştırıyoruz. Yenilikleri uzaktan seyretmek yerine test etmek, doğrusunu bulmak ve yeni yollar keşfetmekten, edinmiş olduğumuz bilgileri paylaşmaktan keyif alıyoruz.

  • Instagram
logo.png
Telefon : 0 216 422 54 11  / SOLARYUM- GÜZELLİK- EL&AYAK BAKIM
bottom of page